Судова практика

У Вас виникла необхідність звернутися до суду за захистом своїх законних інтересів або на Вас подали в суд?

Безсумнівно, наші фахівці допоможуть Вам. Адвокати та юристи нашої компанії успішно провели і виграли сотні судових процесів в судах міста Києва та України по різним категорія суперечок.

Юристи юридичної фірми «Джей Кей Консалт» нададуть кваліфіковану допомогу в підготовці справи до судового розгляду для позитивного вирішення виниклого спору, представлять Ваші інтереси в суді першої інстанції, а також при апеляційному та касаційному оскарженні судових рішень.

Телефонуйте прямо зараз: (044) 331-55-76, (050) 929-44-17, (068) 02-44-919 і Ви отримаєте попередню консультацію по телефону.

Вартість консультації в нашому офісі – 100 грн.

Вартість підготовка позовної заяви та комплексного ведення справ в суді, залежать від складності справ і категорії справ. Під “комплексним веденням справ у суді” ми розуміємо такі:

 • супровід справи в першій, другій і при необхідності в третій інстанції;
 • підготовка всіх необхідних документів, в тому числі – позовних заяв, клопотань тощо,
 • представлення інтересів клієнта в суді нашим юристом \ адвокатом. при цьому, клієнт видає довіреність на наших фахівців. і відвідує судові засідання по своєму бажанню.

Вартість юридичних послуг за судовим супроводу:

 • Підготовка позовної заяви про розлучення – 250 грн. Ведення справи “під ключ” – 1500 грн.
 • Підготовка позовної заяви про стягнення аліментів – 200 грн. Ведення справи “під ключ” – 1200 грн.
 • Підготовка позовної заяви по іншим категоріям цивільних спорів у районних судах – 400 грн. Ведення справи “під ключ” від 1500 грн., В залежності від складності справи.
 • Підготовка позовної заяви в господарський суд – 600 грн. Ведення справи “під ключ” – від 2500 грн.
 • Підготовка позовної заяви до адміністрати

Що ми робимо для Вас на кожному етапі?

На стадії підготовки справи до судового розгляду наші юристи ретельно вивчать всі матеріали і дадуть Вам обгрунтованість правовий висновок у справі, вказавши Вам на всі плюси і мінуси, дадуть необхідні рекомендації.

На стадії підготовки позовної заяви та подання позову до суду ми ретельно зберемо всі необхідні докази, грамотно складемо позовну заяву (з огляду на судову практику, свій досвід і вимоги законодавства) і оперативно подамо позовну заяву в суд.

На стадії захисту інтересів в суді представник – юрист \ адвокат нашої компанії буде брати участь в судовому процесі і проведе всі необхідні дії (виступить в суді, заявить клопотання, подасть додаткові необхідні документи і докази).

У разі оскарження винесеного судом рішення, фахівці компанії представляють інтереси у вищестоящих судових інстанціях і підготують скарги (апеляція, касація).

Ми отримаємо для Вас рішення \ визначення та інші судові документи.

Чому Вам необхідно звернутися саме в нашу юридичну компанію?

У багажі нашої юридичної фірми практичний позитивний досвід ведення судових процесів. Сотні Виграй справ в судах та налагоджені бізнес-зв’язку в:

 • Господарському суді міста Києва, Київському апеляційному господарському суді, Вищому господарському суді України (ВГСУ) .;
 • Окружному адміністративному суді міста Києва, Київському апеляційному адміністративному суді, Вищому адміністративному суді України (ВАСУ);
 • У районних судах міста Києва, Апеляційному суді м.Києва та Київської області, Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ (ВССУ).

Ми зробимо для Вас все можливе і навіть трошки більше !!!

Запрошуємо Вас в офіс нашої компанії за адресою: м Київ, вул. Братська, будинок 8, офіс 302.
Наш офіс знаходиться на Подолі, в 4-х хвилинах ходьби від метро “Поштова площа”.
До нас також зручно добиратися на автомобілі і завжди є де припаркуватися (для клієнтів на своєму автотранспорті).

У зв’язку з високою завантаженістю наших фахівців, просимо попередньо узгоджувати час зустрічі по телефону:

(044) 331-55-76, (050) 929-44-17, (068) 02-44-919