Касаційне оскарження рішення суду

Що робити, якщо необхідно змінити рішення суду? Ви пройшли першу і другу інстанції, а потрібного результату немає? Тоді Вам необхідно касаційне оскарження. А саме – подати касаційну скаргу в ВССУ, ВАСУ або ВГСУ.

Без спеціальних знань і досвіду виграти справу в касаційній інстанції неможливо.

Законодавством встановлені терміни і форма подачі касаційної скарги. Навіть в разі, якщо Ви пропустили строк на подачу касації, ми знайдемо законні способи і відновимо терміни для подачі скарги

Это изображение имеет пустой атрибут alt; его имя файла - kassatcionnoe_obzhalovanie.jpg

Якщо Вас повністю влаштовує рішення суду, але Ваші опоненти подали касаційну скаргу – до цього також необхідно поставитися серйозно і обов’язково залучати досвідчених фахівців.

В Україні, судова практика склалася таким чином, що складно не тільки виграти справу в касаційній інстанції, а й підготувати скаргу таким чином, щоб її прийняли. Як відомо, в 80% випадків у відкритті касаційного провадження суди відмовляють і повертають скаргу без розгляду. Тому, вкрай важливо звернутися до нас вчасно.

Ми працюємо з клієнтами з усієї України і надали реальну допомогу не одному десятку громадян і підприємств, успішно виграв справи у Вищому адміністративному суді України, Вищому спеціалізованому суді України з розгляду цивільних і кримінальних справ та у Вищому господарському суді України.

Якщо Ви вже подали касаційну скаргу а Вам відмовили в прийнятті та залишили скаргу без розгляду, не впадайте у відчай. Наш високий рівень професіоналізму і багаторічний досвід вирішення найскладніших справ дозволяє нам допомогти Вам навіть в таких особливо важких випадках !!!

Запрошуємо Вас в офіс нашої компанії за адресою: м Київ, вул. Братська, будинок 8, офіс 302.
Наш офіс знаходиться на Подолі, в 4-х хвилинах ходьби від метро “Поштова площа”.
До нас також зручно добиратися на автомобілі і завжди є де припаркуватися (для клієнтів на своєму автотранспорті).

У зв’язку з високою завантаженістю наших фахівців, просимо попередньо узгоджувати час зустрічі по телефону:

(044) 331-55-76, (095) 155-93-57, (097) 831-61-70