Господарські спори

Господарські спори – економічні суперечки, які виникають в результаті невиконання однією із сторін, взятих на себе господарських договірних зобов’язань або ж позадоговірні суперечки Найчастіше, це суперечки пов’язані зі стягненням дебіторської заборгованості за поставлений товар, за виконані роботи, за надані послуги.

У нашому послужному списку сотні успішно проведених господарських справ, як на стороні позивача, так і стороні відповідача. Виступаючи на боці наших клієнтів – позивачів, ми стягнули сотні мільйонів гривень, як основних боргів так і штрафних санкцій. Виступаючи в суді на стороні відповідача – ми максимально знижуємо суми стягнення (аж до всієї суми позову) і максимально затягуємо судові процеси.

Телефонуйте прямо зараз: (044) 331-55-76, (050) 929-44-17, (068) 02-44-919 і наші юристи нададуть Вам дієву юридичну допомогу, як по досудовому врегулюванню спорів, так і за судовим супроводу господарських спорів, за наступними напрямками:

  • господарські спори пов’язані зі стягненням дебіторської заборгованості, з стягненням як основної суми боргу, так і з максимальним стягненням штрафних санкцій (пені, штрафів, 3% річних, інфляційних збитків). Заборгованість, що утворилася в зв’язку з несплатою поставленої продукції, несплатою виконаних робіт або наданих послуг, неоплаченої орендною платою;
  • господарські спори, пов’язані з укладенням, зміною і розірванням господарських договорів;
  • господарські спори, щодо визнання договору недійсним, або частини договору недійсним;
  • господарські спори, за визнанням права власності;
  • господарські спори, за відшкодуванням завданих збитків;
  • господарські спори щодо реалізації корпоративних прав (суперечки між учасниками господарських товариств, виключення учасника господарського товариства, оспорювання рішень прийнятих органами управління господарськими товариствами і т.д.);
  • господарські спори, пов’язані з ЗЕД (зовнішньоекономічної діяльністю).
  • Кваліфіковані юристи та адвокати нашої юридичної фірми представлять Ваші інтереси в господарському суді м.Києва та господарських судах України. При необхідності ми представимо Ваші інтереси в апеляційних господарських судах Києва та України, а також у Вищому господарському суді України (ВГСУ).

Що стосується вартості зазначених послуг, то в зв’язку з різноманітністю і складністю господарських спорів, вартість послуг визначається після ретельного вивчення наданих клієнтом документів. На первинній консультації ми визначимо правову позицію, перспективу розгляду господарського спору, із зазначенням плюсів і мінусів і можливих ризиків. Виходячи із зазначеного аналізу, ми і сформуємо вартість наших юридичних послуг.

Запрошуємо Вас в офіс нашої компанії за адресою: м Київ, вул. Братська, будинок 8, офіс 302.
Наш офіс знаходиться на Подолі, в 4-х хвилинах ходьби від метро “Поштова площа”.
До нас також зручно добиратися на автомобілі і завжди є де припаркуватися (для клієнтів на своєму автотранспорті).

У зв’язку з високою завантаженістю наших фахівців, просимо попередньо узгоджувати час зустрічі по телефону:

(044) 331-55-76, (050) 929-44-17, (068) 02-44-919