Страхові спори

Виплата страхового відшкодування – камінь спотикання при настанні страхового випадку.

Здавалося б все просто – людина оплатив страховку, страховий випадок настав, зафіксований, всі документи подані вчасно і залишилося тільки дочекатися належних за законом грошей …. Однак, все просто лише в теорії. На практиці, справа йде абсолютно по іншому. Рідкісні страхові компанії в Україні платять своїм клієнтам своєчасно і то що повинні. Суттєве зменшення сум страхового відшкодування, затягування виплат і зовсім відмова виплатити страхове відшкодування – ось ті проблеми з якими стикаються наші клієнти. Якщо дрібні суми відшкодування ще так-сяк виплачуються, то що стосується великих сум страхових виплат, багато страхових принципово не платять їх, чекаючи рішення суду (розмірковуючи – а куди поспішати?).

Тому настійно рекомендуємо вам – не затягівайте.Прі настанні страхового лучая отримаєте хоча б консультацію незалежного юриста зі страхування, а в разі якщо страхова годує Вас “сніданками” – звертайтеся за юридичною допомогою.

У штаті нашої юридичної компанії є досвідчені фахівці – юристи зі страхування, які супроводжуватимуть Вас у подібних випадках, реально допоможуть і підкажуть.

Ми зробимо для Вас все можливе і навіть трошки більше !!!

Запрошуємо Вас в офіс нашої компанії за адресою: м Київ, вул. Братська, будинок 8, офіс 302.
Наш офіс знаходиться на Подолі, в 4-х хвилинах ходьби від метро “Поштова площа”.
До нас також зручно добиратися на автомобілі і завжди є де припаркуватися (для клієнтів на своєму автотранспорті).

У зв’язку з високою завантаженістю наших фахівців, просимо попередньо узгоджувати час зустрічі по телефону:

(044) 331-55-76,  (050) 929-44-17, (068) 02-44-919